O nas


Producentem Piwa Pniewskiego jest firma Michałowski.

W jej skład wchodzi:

  • hurtownia piwa, wina, alkoholi wysokoprocentowych oraz napojów;
  • sieć Marketów Irena

Jesteśmy firmą z 25-letnią tradycją na rynku. Jesteśmy z tego dumni i dziękujemy za to naszym klientom. Fakt ten jednak nie zapewnia nam stabilnej przyszłości w branży albo zapewnia ją tylko częściowo. Wiemy, że strzałem w dziesiątkę do tarczy przyszłości jest nie tylko tradycja ale przede wszystkim innowacyjność; elastyczność i podatność na zmiany. Naszą misję więc definiujemy następująco: zamierzamy być najbardziej innowacyjną firmą tego typu w kraju (lub jedną z niewielu najbardziej innowacyjnych spośród hurtowni). To jest dla nas sprawa priorytetowa; to nasze być albo nie być.

  Nie jesteśmy wizjonerami ale staramy się być… Chcąc umocnić swoją pozycję na rynku, musimy stać twardo na ziemi ale również sięgać w przyszłość. Wiemy, że nasza przyszłość nierozerwalnie wiąże się z przyszłością naszych klientów i naszych dostawców dlatego: musimy stać się jeszcze silniejszym partnerem do negocjacji i współpracy dla producentów oraz być firmą jednoznacznie kojarzoną z: niezawodną i szybką obsługą, dobrymi cenami, rzetelnym  podejściem do klienta i polityką kadrową

    Wartością jest nasz kapitał ale nade wszystko pracownicy – solidni i z potencjałem; wzmacniamy z nimi relacje poprzez szeroko pojętą inwestycję w pracownika.

Pragniemy wymienić w tym miejscu również: zaangażowanie w życie lokalnych społeczności, bycie znaną i cenioną marką (25 lat tradycji); jasne metody zarządzania i strategię, jak również nacisk na rozwój i wdrażanie nowych technologii.

O teraźniejszość walczymy każdego dnia – o przyszłość walczymy latami. Zdanie to niech będzie kwintesencją naszych: misji, wizji i wartości.